sultanbeyli-bocek-ilaclama

Böcek ilaçlama uygulamaları geçmişten günümüze kadar gerek kişisel gerekse toplumsal alanlarda oluşabilecek her türlü böcek ve fare tehdidine karşı uygulanan bir yöntemdir. Bu uygulama sayesinde özel alanlarınızda her türlü maddi ve manevi zarardan korunmuş olursunuz. Böcekler oldukça kirli ortamlarda yaşadığından insanların evlerine girdiğinde salya ve dışkı yolu ile her yere bakteri ve virüs bulaştırır. Bunun sonucunda ise; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. hastalıklar kaçınılmaz olur.
Sultanbeyli böcek ilaçlama servisi en çok böcek ve fare şikayeti aldığı bölgeler şu şekildedir; Abdurrahmangazi, Adil, Ahmet Yesevi, Akşemseddin, Battalgazi, Fatih, Hamidiye, Hasanpaşa, Mecidiye, Mehmet Akif, Mimar Sinan, Necip Fazıl, Orhangazi, Turgut Reis ve Yavuz Selim mahalleleridir.

Böceklere hayatımızın her evresinde rastlayabiliriz. Onlardan kaçmak neredeyse imkansızdır. Fakat bu haşere türlerine karşı yaşam alanlarınızı koruma altına almazsanız pek çok olumsuzlukla karşılaşabilirsiniz. Bu olumsuzluklara neden olan böcek ve fareler genellikle şunlardır; hamam böceği, kalorifer böceği, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, çatı faresi, fındık faresi ve pamuk faresidir.
Sultanbeyli böcek ilaçlama servisimize ulaşarak, müşteri hizmetlerinden gerekli bilgiyi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. ilaçlama faaliyetleri İstanbul’un tüm bölgelerinde sabit fiyatta olmakla beraber oldukça ekonomiktir.

Bir önceki yazımız olan Kocasinan Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir