siyavuspasa-bocek-ilaclama

Siyavuşpaşa Böcek İlaçlama, İstanbul’un Bahçelievler semtine bağlı olan firmamız şehrin birçok yerine hizmet vererek, işinde öncü olmayı başarmıştır. Güvenilir firma olma özelliğini fazlasıyla taşıyan firmamızın İstanbul’un biirçok semtine hizmeti devam ediyor. Bahçelievler ilçesinin tüm semtlerinde en iyi ilaçlama hizmetini veren firmamız, siz değerli Siyavuşpaşa halkının da daima hizmetindedir. Firmamızın tüm ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylıdır. İlaçlarımız ziraat mühendislerimizin ekip çalışması ile oluşturulmakta olup, ilaçlama hizmetlerimiz de alanında tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Siyavuşpaşa Böcek İlaçlama Fiyatları

Siyavuşpaşa Böcek İlaçlama Fiyatları, böcek ilaçlama fiyatları zannedilenin aksine maliyeti oldukça düşük ve pratik bir yöntemdir. Haşerelerle mücadele en etkili ve kesin yöntem olan ilaçlama hem hızla yayılan haşerelerden kurtulmanızda hem de sağlığınızı korumanızda hayati değer taşımaktadır. Böcek ilaçlama fiyatları oluşturulurken, 3 önemli unsur belirleyici olur. Bunlardan ilki haşerelerin yayıldığı alanın metre karesidir. İkinci bir unsur ise haşerelerin yayıldığı alanda bulunma yoğunluğudur. Haşerelerin miktarın ve yayıldığı alanın metrekaresine yönelik kullanılacak ilaç miktarı fiyat belirlenmesinde önemli bir kıstastır.

Siyavuşpaşa Böcek İlaçlama Şirketleri

Siyavuşpaşa Böcek İlaçlama Şirketleri, Böcek ilaçlama şirketleri arasında Siyavuşpaşa Mahallesi başta olmak üzere İstanbul’un birçok ilçesine hizmet veren firmamız, Sağlık Bakanlığından onaylı olup bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. Siyavuşpaşa Böcek İlaçlama Şiketi’ne irtibat numaralarımızdan 7/24 saat ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek İlaçlama Yöntemleri, İlaçlama yöntemleri, elbette haşere türüne ve ilaç uygulanacak mekanın özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Firmamız tüm haşerelere karşı etkin ilaçlama uygulaması yapmaktadır. Özellikle pire, fare, hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, karınca, sinek türleri, gümüş böceği, örümcek, karafatma, tespih böceği, uyuz böceği, mayt, mite, halı böceği, kurtçuk, yılan, çıyan, akrep, salyangoz, kertenkele, çekirge gibi onlarca haşere türüne ilaçlama yapılmaktadır. Saydığımız bu yöntemlerden en fazla jel ilaçlama yöntemi ile sıvı ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır. Kapalı alanlarda jel ilaçlama yönteminin, açık alanlarda sıvı ilaçlama yöntemini madde madde sıralayacak olursak;

  • Sıvı İlaçlama,
  • Kokulu İlaçlama,
  • Kokusuz İlaçlama,
  • Fare İstasyonları
  • Jel İlaçlama

Sizin de haşerelerle başınız dertte ise çağrı merkezimizi arayabilir, uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kocasinan Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir