sirinevler-fare-ilaclama

Farelerin bir alanda varlığını sürdürebilmesi için gereken şartlar çok basittir ve pek çok alanda bu uygun ortamı yaratabilirler. Pis, izbe, rutubetli ve karanlık ortamlar fareler için gereken tüm imkanları sunar. Pislikle beslenen, yaşadığı yerdeki mikropları vücuduna alarak dolaştığı yerlere taşıyan fareler, insan sağlığını tehlikeye atarak geri dönülmez hastalıklara sebep olabilmektedir. Bu nedenle, Bahçelievler Şirinevler fare ilaçlama servisi olarak insanların yakınında konuşlanan farelerle ilgili çözüm sunmak adına hizmet veriyoruz.

Şirinevler Fare İlaçlama

Sektörde 30 yıldır faaliyet halinde olan Bahçelievler Şirinevler fare ilaçlama servisimiz; ev ve iş yerlerindeki haşere oluşumunu ortadan kaldırmak üzere hizmet vermektedir. Uzman ve deneyimli ilaçlama kadrosu, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ve her haşere türüne özel ilaçlama teknikleriyle uygulamalarını sürdüren firmamız, sizlere kesin çözüm garantili bir işlem sunmaktadır.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

sirinevler-fare-ilaclama
sirinevler-fare-ilaclama

Fare ilaçlama uygulaması; uzman ilaçlama kadromuzun geliştirdiği özel tekniklerle yapılmakta olup; farenin türüne, yoğunluğuna, ilaçlanacak alanın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Fare istasyonu, fare kapanı, fare zehri gibi standart yöntemlerin yanında; kokulu, kokusuz, sıvı ve jel ilaç seçeneklerimiz mevcuttur. Farelerin en çok görüldüğü alanlar başta olmak üzere, farelerin yaşayabileceği bölgelere ilaçlama işlemi uygulanmaktadır. Kesin sonuç veren bu işlem, yaklaşık bir saat sürmekte olup ilaçlama işleminin sonunda evin iki saat kadar kapalı kalması gerekmektedir. Şirinevler fare ilaçlama ekibinin talimatlarına uymanız halinde bu iki saatin sonunda günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz. İşlem esnasında çocukların eşyalarını, mutfak eşyaları ve gıdaları kapalı alanda tutmanız yeterli olacaktır.

Farelerin Özellikleri

  • Fareler, 3 gün boyunca yüzebilir ve suyun içinde hayatta kalabilir. Klozette gördüğünüz bir fare, sifonu çekseniz de gitmeyecektir. Bu gibi durumlarda klozet kapağını kapatıp üzerine ağırlık koymalı, vakit kaybetmeden uzman bir ilaçlama firmasını aramalısınız.
  • Farelerin dişleri her yıl 10 santim uzar. Ancak sert yüzeyleri kemirmeleri dolayısıyla bu dişler törpülenerek normal boyuta ulaşır.
  • Fareler, besin değeri yüksek olması sebebiyle kendi dışkılarını yerler. Yani yiyecek olmasa bile hayatta kalmanın yolunu bulurlar.
  • Bilimsel verilere göre, bir fare ne kadar az yemek yerse yaşam süresi de o kadar artar.
  • Fareler 50. metreden düşse dahi yaralanmaz.

NOT: Düşmanınızı iyi tanımanız mücadelede doğru adımları atmanıza fayda sağlayacaktır. Baş edilmesi zor olan bu haşere türüyle profesyonel olarak mücadele etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Dükkan İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir