sirinevler-bocek-ilaclama

Bahçelievler Şirinevler böcek ilaçlama şirketimiz İstanbul’un en yoğun semtlerinden biri olan Şirinevler’de hizmet vermektedir. Semtte çok sayıda İş hanı, toplu ve büyük iş merkezi ve çok sayıda apartman bulunmaktadır. Nüfus yoğunluğu oldukça fazladır. Ne yazık ki binalar çoğunlukla bitişik nizam şekliyle yapılmıştır ve bu durum sokaklar arasındaki hava sirkülasyonunu engellemektedir. Durum böyle olunca böcek, haşere ve diğer kemirgen türlerin üreyip çoğalması için en ideal ortam sağlanmış olacaktır.

sirinevler-bocek-ilaclama

Kendilerine yeni yaşam alanları arayışında bulunan haşere ve fare türleri, evinize, iş yerinize tüm yaşam ve çalışma alanlarınıza musallat olmaktadır. Bu zararlı canlılar insan sağlığını olumsuz etkilemekte ve yaşam kalitesini düşürmektedir. Bu nedenle böcek ve haşerelerden kurtulmanın tek çözüm yolu, böcek ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Bahçelievler Şirinevler böcek ilaçlama servisimiz açık-kapalı tüm alanlarda böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Bahçelievler’in tüm semtleri dahil bütün İstanbul geneline hizmetimiz vardır.
Şirinevler semti başta olmak üzere Bahçelievler’de en çok ilaçlama yaptığımız bölgeler;

 • Siyavuşpaşa
 • Soğanlı
 • Cumhuriyet
 • Hürriyet
 • Fevziçakmak
 • Kocasinan
 • Yenibosna
 • Çobançeşme

Tüm bu semtlerden şirketimizin çağrı merkezine çok sayıda şikayet gelmektedir.

Böcek İlaçlamanın Önemi

Günümüzde artık bireysel yöntemler, böcek ve haşereler ile mücadele etmekte yetersiz kalmaktadır. Kesin çözüm ancak bu alanda profesyonel ilaçlama hizmeti yapan firmalar ile sağlanabilir.

sirinevler-bocek-ilaclama

Şirinevler böcek ilaçlama şirketi sektörde uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. Deneyimli personellerimiz böceklerin yuva yaptığı tüm alanları teşhis ederek bu alanlarda ilaçlama yaparlar. Şirketimiz tüm böcek yuvalarını yok eder ve ilaçlama uygulamalarında %100 sonuç sağlar.

sirinevler-bocek-ilaclama

İlaçlama Yöntemlerimiz;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel ilaçlama
 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama
 • Fare istasyonları

En doğru yöntemler ile aklınıza gelebilecek her türlü böcek, haşere ve fare  gibi kemirgen grubuna giren tüm zararlıları ilaçlama yöntemiyle etkisiz hale getirme hizmeti veriyoruz.

Şirinevler Böcek İlaçlama Şirketleri

Şirinevler böcek ilaçlama şirketlerinin tercih ederken ilk önce bakılması gereken özellik Sağlık Bakanlığı’nın vermiş olduğu izin belgelerine ve ruhsata sahip bir böcek ilaçlama şirketi olup olmadığıdır. Bu anlamda Şirinevler böcek ilaçlama şirketi Sağlık Bakanlığı’nın verdiği tüm yetki belgelerine sahip bir böcek ilaçlama şirketidir. Yasal belgeleri bulundurmayan tüm şirketlerden uzak durunuz. İlaçlama konusu oldukça ciddiye alınması gereken bir konudur ve yapılacak en ufak bir hata sizi ve sevdiklerinizi tehlikeye atabilir.

Verdiğimiz en önemli hizmetlerden biri de böcek şikâyeti olan yurttaşlara gece gündüz demeden 7/24 böcek ilaçlama hizmeti sunmaktır. Diğer pek çok şirketten farklı olarak mail üzerinden de hizmet vermekteyiz. Evinizde karşılaştığınız ve ne olduğunu bilmediğiniz bir haşerenin fotoğrafını çekerek mail yoluyla şirketimize gönderebilirsiniz.

Şirketimiz kendi bünyesinde profesyonel ziraat mühendisleri çalıştırdığı için kullandığı böcek ilaçlarını %100 çözüm sunacak şekilde hazırlamaktadır. Bu yüzden gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.

Şirinevler Böcek İlaçlama Fiyatları:

İlaçlama fiyatlarını belirleyen bazı önemli unsurlar vardır. Bunlar:

 • İlaçlama yapılacak yerdeki haşere türleri ve nicelikleri,
 • İlaçlamada kullanılacak cihaz, ekipman,
 • İlaçlamada kullanılacak kimyasal maddenin miktarı.
 • İlaçlama yapılacak olan yerin metrekare olarak büyüklüğü

Çoğunlukla konut, ofis, bahçe, dershane, yuva, gibi açık kapalı tüm alanlarda, ekonomik fiyatlarla hizmet veren Bahçelievler Şirinevler böcek ilaçlama şirketi sektördeki şirketler arasında en uzman kadroya sahip olandır. Şirketimiz, tüm semtlerde aynı fiyatlarla hizmet vermektedir.  Böcek ilaçlama fiyatları yapılacak ilaçlama yöntemine göre de değişim gösterir.

Şirinevler böcek ilaçlama şirketi ekonomik ve garantili böcek ilaçlama hizmeti sunan ve aynı zamanda da 7/24 hizmete koşan bir böcek ilaçlama şirketidir. Güvenilir ve ekonomik ilaçlama hizmetlerimizle günün her saati faaliyet göstermekte ve tüm haşere, böcek ve kemirgen problemleriyle mücadele etmekteyiz. Bizlere istediğiniz saatte ulaşabilir, böcek ve haşere problemleriniz için yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir