silivri-bocek-ilaclama

Böcekler doğal yaşama bölgelerinden çıkıp, insanların kişisel ve toplumsal alanlarına girdiğinde maddi ve manevi birçok olumsuzluğa sebep olur. Yaşadığı kirli ortamlardan taşıdığı virüs ve bakteriyi girdiği alanlara salya ve dışkı yolu ile bulaştırır. Kan emerek yaşayan böcekler; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma gibi bulaşıcı, kalıcı ve ölümcül birçok hastalığa neden olur. Yaşam alanlarınızı bu canlılara karşı korumak için düzenli periyotlar halinde fare ve böcek ilaçlama uygulamalarından yararlanmanız gerekir.  Bahçelievler böcek ilaçlama servisi olarak kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışımız ile İstanbul’un tüm ilçe ve mahalleri için ilaçlama faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Silivri böcek ilaçlama firması olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler şu şekildedir; Akören, Alibey, Alipaşa, Balaban, Bekirli, Beyciler, Büyükçavuşlu, Büyükkılıçlı, Cumhuriyet, Çayırdere, Çeltik, Danamandıra, Fatih Silivri, Fenerköy, Fevzipaşa, Gazitepe, Gümüşkaya, Hürriyet, İsmetpaşa, Kadıköy, Kavaklı, Kurfallı, Küçük Kılıçlı, Küçüksinekli, Mimarsinan, Ortaköy, Piri Mehmet Paşa, Sancaktepe, Sayalar, Selimpaşa, Semizkumlar, Seymen, Sinekli, Yeni ve Yolcatı mahalleleridir.

Kapalı veya açık alanlar üzerinde kısa bir süre içinde üreyerek, istila haline dönüşen böcek ve fare türleri şunlardır; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde haşere sorunu yaşıyorsanız, Silivri böcek ilaçlama servisine ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama hizmetlerimiz İstanbul’un tüm ilçe mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Bir önceki yazımız olan Kocasinan Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir