kucukcekmece-bocek-ilaclama

Küçükçekmece böcek ilaçlama şirketimiz, haşere, kemirgen, asalak, sürüngen, parazit, uçan haşereler, zehirli ve zararlı canlı türleri, örümcekler gibi türlerin güvenle kontrol altına alınması konusunda uzman kadrosu ve profesyonel ekibi ile 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir. İstanbul Avrupa yakasının günden güne gelişen ilçesi Küçükçekmece’de ilaçlama faaliyetleriniz hızlandıran şirketimiz pek çok noktaya hizmet vermektedir.

Küçükçekmece tüm ilçe ve semtlerine ilaçlama hizmeti sunan firmamız, tüm mahallelere de ilaçlama servisi göndermektedir. Başlıca hizmet verdiğimiz semtler; Atakent, Halkalı, Kemalpaşa, Sefaköy, Beşyol, Cennet Mahallesi, İnönü, İstasyon, Kanarya, Söğütlüçeşme. Küçükçekmece göl ve çok fazla açık alana sahiptir. Bundan yıllar önce Halkalı bölgesi tamamen çöplük olarak kullanılıyordu. Bugün Küçükçekmece ilçesinde göl kenarında, Kayabaşı Şamlar köyü yolu üzerinde, Altınşehir civarında oldukça haşere türleri bulunmaktadır. Son yıllarda konut sektörü ile yıldızı parlayan Küçükçekmece’de Fare, pire, kene, bit, karafatma, kalorifer böceği, kakalak, salyangoz ve akrep türlerine sık sık rastlanmaktadır.

Başlıca Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

İlaçlama firmamız, Küçükçekmece bölgesinde modern ve en son teknolojiyi kullanırken bunun yanında en tesirli ilaçları kullanmaktadır.

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları

Haşere ve kemirgenler hayatımızda yer aldıkları sürece hijyenik bir ortamdan bahsetmemiz de mümkün olmayacaktır. Haşerelerden kurtulmak için kesinlikle ilaçlama yapılması gerekmektedir. İlaçlamanın yapılmadığı alanlarda salgın hastalıklar ve ölümcül sonuçlar sizi bekleyebilir.

Küçükçekmece haşere ilaçlama şirketimiz, Sağlık bakanlığı tarafından onaylıdır. Gerekli tüm sertifikalara sahiptir. İlaçlama hizmetlerini aksatmadan en kaliteli şekilde uygulayan ilaçlama firmamız 7/24 kesintisiz ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlama uygulama ve işlemleri oldukça zordur bu konuda uzman ve deneyimli bir ilaçlama firmasından mutlaka destek almanız gerekmektedir. Ülkemizde çeşitli kitle iletişim araçları ile korsan üretim ve ucuz yollu ilaçlama yapılmaktadır bu firmalara asla itibar etmeyin.

Garantili ilaçlama, 7/24 Hizmet, Ekonomik Fiyat

Bir önceki yazımız olan Ev İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir