kadikoy-bocek-ilaclama

Bahçelievler böcek ilaçlama firması yıllardan beri kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermektedir. İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde vermiş olduğu ilaçlama faaliyetine Kadıköy böcek ilaçlama servisi olarak da devam etmektedir.

Kadıköy Böcek İlaçlama Servisi

Kadıköy böcek ilaçlama servisine bağlı, alanında uzman ilaçlama ekibinin ilaçlama yapılacak olan alana gelip; alan büyüklüğünü ve canlının ilaca karşı olan direncini tespit etmesinin ardından ilaçlama işlemine geçilir. Böcek ilaçlama firması seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların arasında en önemlisi firmanın tüm ruhsatlara sahip olması gerektiğidir. Kadıköy böcek ilaçlama servisi, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. İlaçlama uygulamaları sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun bir süre herhangi bir böcek türüne rastlanmaz. Kişisel veya toplumsal alanları hızla kuşatıp, istila eden böcek çeşitleri genellikle şunlardır; hamam böceği, kalorifer böceği, tahta kurusu, kakalak, bit, pire ve fare. Yaşam alanlarınız üzerinde bu canlı türü ile karşılaştığınızda sağlığınız için kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız. Böceklerden kurtulma yolları profesyonel ilaçlama firmalarından alınacak olan yardım ile sağlanır.

Hizmet Alanlarımız

Siz de Kadıköy ilçesinde; 19 Mayıs, Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayı Cedit, Suadiye ve Zühtüpaşa gibi semtlerde herhangi bir böcek veya fare çeşidi ile ilgili sorun yaşıyorsanız, Bahçelievler böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kocasinan Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir