hamam-bocegi-ilaclama

Hamam böcekleri dünya üzerinde bulunan en pis canlılar arasındadır. En fazla 6 ay yaşayan bu canlı ölürken dahi yumurta bırakabilir ve her yumurtlamasında 150, 200 adet yavru böcek dünyaya gelir. Bahçelievler böcek ilaçlama firmamız yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için yaşam alanlarına sızan tüm haşere çeşitleri gibi hamam böceği ilaçlama uygulaması da sunmaktadır.
Genellikle karanlık ve nemli ortamlarda yaşamayı benimseyen bu canlılar lağımlarda ürer. Pis yerlerde yaşamasından ve besin kaynaklarının son derece kirli olmasından ötürü insanların yaşam alanlarına girdiğinde birçok olumsuzluğu da beraberinde getirir. Evlerde açıkta kalan besinlerin üzerine konaklayarak salya ve dışkı yoluyla insanlara hepatit ve aids gibi kalıcı ve bulaşıcı hastalıklar taşır. Yaşam alanlarımız içinde bu canlılara karşı oldukça dikkatli olmalıyız. Hamam böceği ile karşılaştığımızda kendimiz müdahale etmeden profesyonel hizmet veren firmalardan hamam böceği ilaçlama uygulaması hizmeti almalıyız. Bu uygulama sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun süre hamam böceğine rastlamanız olası değildir. Kişisel veya toplumsal alanlarımızı düzenli bir şekilde bu canlılara karşı korumak istiyorsanız belirli periyotlar halinde hamam böceği ilaçlama uygulaması almanız gerekiyor.
Kabukları gayet sert olan bu canlılar kolaylıkla ölmez. Yüksekten uçarak yere inebildiği gibi düz yüzeye de tırmanabilir. 1.5 mm olan her yerden rahatlıkla geçebilir. Hamam böceği aç 20 gün, susuz ise 1 hafta boyunca yaşamını sürdürebilir. Kafası kopruğunda 1 hafta hayatını devam ettirir. Özellikle bina logar sistemlerinden,binaların çatılardan, lavabo, balkon ve banyo giderlerinden, şömine ve bacalardan, çamaşır, bulaşık makine açıklarından ve bahçe katlarından kişisel alanlara rahatlıklar girebilir. Ölü böcekler ve banyoda bulunan deri döküntüleri ile beslenen hamam böcekleri insan hayatı için son derece tehlikelidir.
Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip bahçelievler böcek ilaçlama firmamızın aynı zamanda kullandığı ilaçlar insan ve çevreki diğer canlıların sağlığı açısından zararsızdır. Hamam böceği ilaçlama uygulaması sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun bir süre hamam böceğine rastlanmaz. Diğer haşere türlerinde olduğu gibi hamam böceği ilaçlama uygulamasının da düzenli periyotlar halinde olması şarttır.
Sizde kişisel ve toplumsal alanlarınızda hamam böceği sorunu yaşıyorsanız, Bahçelievler böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimizden hamam böceği ilaçlama hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hamam Böceği Neden Olur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir