contact

 

Halk sağlığını ön planda tutan ve bu yönde çalışmalarını hızlandıran, sektörün köklü ilaçlama şirketlerinden olan Bahçelievler böcek ilaçlama şirketimiz 20 yılı aşkın sürede tecrübeli ve deneyimli kadrosu, etkili ve son teknoloji cihazları ile yenilenerek Pelikan Böcek ilaçlama adı altında, kaliteli, güvenli ve % 100 garantili böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Bahçelievler böcek ilaçlama firmamız, sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Dünyadaki tüm gelişmeleri takip etmektedir. Çağın tüm gerekliliklerini yerine getiren firmamız, bilgi birikimine her gün bir yenisini eklemektedir. (WHO) Dünya Sağlık Örgütü’nün tüm gelişmelerini takip etmekteyiz. Önce insan ve çevre sağlığını korumayı, şirket politikası edinmiş bir şirketiz. Bahçelievler böcek ilaçlama, önce insan sağlığını korumayı hedef edinmiş kurumsal bir ilaçlama şirketidir. İlaçlama çalışmalarımızı uzman fumigasyo operatörleri dahilinde eğitimli ilaçlama personelleri ile sağlamaktayız. İlaçlama şirketimiz tüm özel ve kamu kuruluşları için periyodik ilaçlama da yapmaktadır. İlaçlama şirketimiz gelişen ve değişen zaman içinde Belediye ilaçlama çalışmalarına da yer vermiştir. Belediye ile yapılan ortak çalışmalar ve Belediye ilaçlama yetki belgemizle siz değerli müşterilerimize ekonomik ve bütçenizi sarsmayacak fiyatlar sunmaktayız. Pelikan böcek ilaçlama şirketimiz; kaliteli hizmet, güvenilir hizmet ve Ekonomik hizmetleri her zaman için ilke edinmiştir.

Kaliteli Hizmet

Bahçelievler böcek ilaçlama, gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve uygulamaktadır. İlaçlama ekipmanlarını son teknoloji ekipmanlardan seçmektedir. Müşterilerine daima en kaliteli hizmeti vermek adına, ilaçlama ekipmanları teknolojinin gelişmeleri ile doğru orantılı olarak yenilenmektedir. Son teknoloji ekipmanlar ile her zaman kesin çözüm getirmeyi hedeflemekteyiz. İlaçlama işlemi eğitimli elemanlarımız tarafından uygulanmaktadır. Personellerimiz, bünyemizde eğitilmek te ve başarılı olan personeller hizmet vermektedir. Personellerimiz her geçen gün yeni bilgilerle eğitilmektedir. Bahçelievler böcek ilaçlama bünyesinde, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine önem vererek çalışan personeller bulunmaktadır. Kurumsal kimliğimizden ödün vermeden, kaliteli hizmetlerimizle her zaman rakiplerimize örnek olduk.

Güvenilir Hizmet

Bahçelievler böcek ilaçlama, ruhsatlı ilaçlama firmasıdır. Sağlık Bakanlığı onayından geçmeyen böcek ilaçları ile hizmet vermemektedir. İlaçlarımız kaliteli ham maddelerle üretilmektedir. Tüm ilaçlarımız kontrolden geçirilmiş olup, insan sağlığına zarar vermemektedir. İlaçlama işlemlerinde birinci kuralın İnsan sağlığı olduğunun bilincindeyiz. Amacımız her zaman, insan ve çevre sağlığını korumak olmuştur. İlaçlama şirketimiz yaşam alanlarınızda ilaçlama uygulamaları yaparken leke ve iz bırakmaz. Bu çok hassas ve önemli bir noktadır. Yaşam alanlarınızda güvenle adım atmak için yıllardır titizlikle ve büyük bir gayretle zararlı canlı türlerini yaşam alanlarınızdan süpürüyoruz.

Ekonomik Hizmet

Kaliteyi ve ekonomiyi buluşturan firmamız, rakiplerinin her zaman bir adım daha önündedir. Sektörde en ekonomik fiyatlarla hizmet veren firmamız, müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmayı ve hayatını kolaylaştırmayı hedef edinmiştir. Kaliteli, güvenilir ve ekonomik böcek ilaçlama hizmeti almak için irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 7/24 garantili ilaçlama ve kesintisiz hizmet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir