gungoren-bocek-ilaclama

Güngören Böcek İlaçlama firmamız, haşere ve kemirgenlerin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 kaliteli ve güvenli ilaçlama hizmeti vermektedir. Haşereler mikrop ve hastalık yayarlar. Bu konuda gerekli tedbir ve önlemler alınmadığı müddetçe böceklerden, haşerelerden ve kemirgenlerden kurtulmakta mümkün olmamaktadır. Haşerelerden kurtulmanın en etkin yolu ilaçlama yaptırmaktır. İlaçlama yaptırmak için ise dışarıdan profesyonel bir böcek ilaçlama şirketinden destek almanız gerekmektedir. Alanında uzman ve deneyimli ilaçlama personelleri ile yola çıkmak istiyorsanız, Güngören haşere ilaçlama şirketimizle bu yolda sağlam adımlarla ilerlemeniz mümkündür.

Güngören böcek ilaçlama servisimiz başta merkez olmak üzere tüm semt ve mahallelere ilaçlama hizmeti vermektedir. Akıncılar, Merter, Sanayi, Tozkoparan, Haznedar gibi semtlerde ilaçlama hizmeti verilmektedir. İlaçlama sağlık açısından önem arz etmektedir. İlaçlama yapılacak alanların tespiti, haşere türleriniz yoğunluğu, bu alanlarda uygulanabilecek mücadele ve yöntemler, ancak ve ancak uzman ilaçlama şirketleri tarafından mercek altına alınarak yapılabilmektedir.

İlaçlama Uygulamalarımız Nelerdir?

İlaçlama uygulamaları, kullanılan ilaçlar kadar, gidilen ve yürütülen yöntemler de önem arz etmektedir. İlaçlama mücadele ve yöntemlerine genel olarak baktığımızda, Güngören ilaçlama şirketi teknoloji ve ilmin ışığında ilerleyerek her zaman daha modern uygulama ve mücadele yöntemlerini tercih etmektedir.

Başlıca Mücadele ve Yöntemler;

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare İstasyonları

Güngören böcek ilaçlama şirketimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. TSE yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilen ilaçlarda TSE damgası bulunmaktadır. Leke ve iz bırakmadan yapılan ilaçlama uygulamaları sonucunda yaşam alanlarınızda rahat bir nefes almanızı sağlamaktadır.

7/24 Kesintisiz Hizmet, Ekonomik Fiyat Garantisi, % 100 Garantili İlaçlama

Güngören böcek ilaçlama; 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Tüm ilçe ve semtlere aynı ekonomik fiyat kotasını uygulayan ilaçlama şirketi, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, % 100 garantili ilaçlama hizmeti sunmamın onurunu yaşamaktadır. Sizlerde ilaçlama yaparak yaşam alanlarınızı feraha ulaştırmak istiyorsanız ilaçlama firmamızı arayıp randevu almanız yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Ev İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir