gumus-bocegi-ilaclama

Ekolojik döngü içinde son derece gerekli olan böcekler, dünya üzerinde büyük bir nüfusa sahiptir. İnsanların yaşam alanlarına girdiği takdirde birçok olumsuzluğu da beraberin getiren bu canlılar doğrudan veya dolaylı yollarla birçok olumsuzluğa neden olur. Genellikle nemli, sıcak ve karanlık alanlarda yaşamayı benimseyen gümüş böceğinin 300 milyon yıldır nesillerini sürdürdüğü bilinir. Yaşam alanlarına dışarıdan getirilen karton kutu, koli ve kitapların arasında sızarak girebilir. Özellikle ev ortamında mutfak, dolap içi, kiler, bodrum ve çatı katlarında yaşamayı benimser. Girdiği ortamlarda kitap, koli, duvar kağıdı, tahıl ve kumaş gibi ürünlerle beslenir. Bahçelievler böcek ilaçlama firması insanların sağlığı ve güvenliği için yıllardan beri tüm haşere çeşitlerine karşı olduğu gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir.

Gümüş Böceğinin Özellikleri

Zorlu yaşam koşullarına karşı oldukça alışkın olan gümüş böceği 10 ay süre ile beslenmeden yaşayabilir. 10, 12 mm uzunluğunda, beyaz renkli ve hareket kabiliyetleri son derece gelişmiş olan bu canlılar ile kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan profesyonel firmalardan gümüş böceği ilaçlama uygulaması almalısınız. Bu hem sizin, hem de yaşam alanlarınız için en sağlıklı sonucu doğuracaktır. Dişi bir gümüş böceği günde ortalama 200 adet yumurta bırakır. Böceğin yumurtadan çıkıp, yetişkin halini alması ise 4 aylık bir zaman içinde gerçekleşir.
İlaçlama işlemlerinde önemlilik gerektiren bazı durumlar vardır. Bunların en başta geleni ise firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması gerektiği. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip Bahçelievler böcek ilaçlama firması aynı zamanda TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsız ilaçlar kullanmaktadır. Gümüş böceği uygulaması sonucunda şikayetçi olunan ortamda uzun bir süre o canlı türüne rastlanmaz. Yaşam alanlarınızı her daim böceklere karşı dezenfekte etmek için düzenli periyotlar halinde böcek ilaçlama uygulamalarından faydalanmanız gerekir. Bit ilaçlama yaptırmak isteyenler ise kampanyalarımızdan faydalanabilir. Siz de yaşam alanlarınız içinde gümüş böceği sorunu yaşıyorsanız Bahçelievler böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 faaliyetini sürdüren müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gümüş böceği nasıl ilaçlanır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir