esenler-bocek-ilaclama

Esenler böcek ilaçlama şirketi, değerli halkımızın daima yanında, en kaliteli hizmetleri sağlayan ve en modern tekniklerle uygulayan bir firmadır. Yıllardır hizmet verdiğimiz ilçemizde haşerelere karşı en yetkin ve etkili korumayı bizler sağlamaktayız. Esenler’de haşere şikayetleri son zamanlarda fazlasıyla artış göstermiştir. Bunun sebepleri arasında ilçemizin imar açısından gelişmesiyle birlikte, haşerelerin yaşadığı alanların da gittikçe azalması, hatta yok olması yer almaktadır. Ayrıca mevsimlere göre haşerelerin artış göstermesi de etkili bir sebeptir.

Hangi haşereleri ilaçlıyoruz?

Gördüğünüz her haşere türünü ilaçlanmakla kalmıyor, onlara karşı uzun süreli de koruma sağlamaktayız.

Özellikle hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, pireler, karafatma, tüm sinek çeşitleri, tüm fare çeşitleri, tahtakurusu, mayt, mite, halı böceği, gümüş böceği, tespih böceği, uyuz böceği, örümcek, yılan, çıyan, güve, çekirge, salyangoz(sümüklü böcek), kertenkele, kırkayak gibi 50 türden fazla haşere  ilaçlama uygulamalarımız mevcuttur.

Haşereleri nasıl ilaçlıyoruz?

İlaçlama yöntemleri elbette sizlerin de istekleri göz önünde bulundurularak belirlenmekle birlikte böceğin türüne ve ilaçlama yapılacak alanın fiziki özelliklerine bağlı olarak değişmektedir.

Bu yöntemlerden bazıları; sıvı ilaçlama yöntemi ilaçlama yapılacak mekanın belirli köşelerine sıvı ilaç sıkılarak uygulanır. Kokulu ve kokusuz ilaçlama ise  her türden haşere için uygulanabilir, oldukça etkili koruma sağlarlar. Jel ilaçlama en sık karşılaşılan hamam böcekleri ve kalorifer böcekleri üzerinde etkilidir. Pratik bir yöntemdir. Fare istasyonları ise tüm fare çeşitleri için uygulanabilen ve pratik olan bir yöntemdir.

Kesintisiz ve Garantili Hizmet

İlaçlama firmamız çağrı merkezlerimiz üzerinden sizlere kesintisiz hizmet vermektedir. Üstelik ilaçlarımız uzman ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanır, sizlerin sağlığına asla zarar vermediği gibi, haşerelere karşı da garanti sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Bizlere iletişim bölümümüzde yer alan çağrı merkezlerimiz ve talep formumuz üzerinden dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ev İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir