barbaros-bocek-ilaclama

Barbaros böcek ilaçlama servisimiz bölgesel bir kurum olarak sektöre adım atmış ve bugün birçok il ve ilçede faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurumsal ve sektörde tek lider firma özelliğini taşıyan böcek ilaçlama firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve etkili ilaçlama hizmeti sunmaktadır. İstanbul Avrupa yakasında Bağcılar böcek ilaçlama şirketimize bağlı olarak ilaçlama faaliyetlerini sürdüren Barbaros böcek ilaçlama servisimiz, haşere ve kemirgenlerin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Haşereler Nasıl Çoğalır?

Bağcılar ilçesi İstanbul ilinin yüzölçümü bakımından ve nüfusu açısından en kalabalık yerleşim bölgelerinden bir tanesidir. Bu yüzden insan kalabalığının olduğu alanlarda haşere ve kemirgen türlerine de rastlamak dolayıyla mümkün olmaktadır. Haşere ve kemirgen türlerinin insanların yaşam alanlarına dahil olma süreçlerine baktığımızda barınma, besin ve üreme durumlarını gerçekleştirmek için girerler. İnsan sağlığını çok olumsuz yönde etkileyen haşere ve kemirgenlere karşı mutlaka ilaçlama yapmamız gerekmektedir. İlaçlama uygulamalarının bireysel ellerde değil, kesinlikle profesyonel bir böcek ilaçlama şirketi tarafından yapılması gerekmektedir.

Haşere ve Kemirgenler Yaşama Alanlarımıza Kadar Nasıl Sızar?

Haşere ve kemirgen türlerinin insan hayatına sızlamaları konusunda basit ve göreceli kavramlar bulunmaktadır. Haşerelerle insan ilişkileri bu yönde hep içi içe olmuştur ve genellikle haşerelerin galibiyeti her daim ön planda olmuştur. Haşere ve kemirgenler oldukça basit nedenlerle ev ve iş yerlerimize sızarlar bu konuda gözlemlere baktığımızda;

  • Lavabo, banyo, tuvalet borularından içeri girdikleri gözlemlenmiştir.
  • Özellikle yapı ve mimaride meydan gelen hasarlardan ötürü duvar çatlaklarında veya ahşap yarıklarında barındıkları ve yuvalandıkları tespit edilmiştir.
  • Haşere ve kemirgenleri eve davet eden bir diğer unsur ise kuşkusuz insanlar tarafından açık unutulan kapı ve pencerelerdir. Haşere ve kemirgenler çok hızlı bir şekilde bu alanlardan içeri girerler.
  • Bazı evlerde evcil hayvanların beslendiği bilinmektedir. Evcil hayvanlar bazı zamanlarda park bahçe ve sokakta hava alırlar. Bu arada hayvanların tüylerine yapışan, pire, kene, bit gibi türler evcil hayvanlar aracılığı ile evlerimize kadar gelebilmektedirler.
  • Dışarıdan satın aldığımız bir eşyanın üzerinden de evimize kolayca girebilmektedirler.

Barbaros böcek ilaçlama şirketimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Garantili ilaçlama ve ekonomik fiyatlara ilaçlama yapmak istiyorsanız firmamızı hemen arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kocasinan Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir