behcelievler-belediyesi-bocek-ilaclama

Bahçelievler Belediyesi böcek ilaçlama operasyonları ile yüzlerce vatandaşı haşere istilasından kurtarmayı başarmıştır. Kalorifer böceği, bit, pire, kene, hamam böceği, fare gibi zararlı haşere türlerine karşı böcek ilaçlama faaliyetlerini yoğun bir şekilde gerçekleştiren Bahçelievler Belediyesi böcek ilaçlama, 24 saat hizmet sağlamaktadır. Böcek ve fare türleri ile mücadele insan sağlığı için oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu canlılar bulundukları alana yumurtalarını bırakarak alan içerisine dağılırlar. Kısa bir sürede bütün etrafınızı saran haşere ile mücadele etmek için yapmanız gereken tek şey profesyonel bir kadrodan destek talep etmektir. Firmamız bu süreçte her daim yanınızdadır.

Haşereler Nasıl Çoğalır?

Haşereler nasıl çoğalır? Yaz aylarında hava sıcaklarının artmasıyla birlikte haşereler yoğun olarak görülmektedir. Özellikle;

 • Yeşil alanların yoğun olduğu bölgeler haşere türlerine ev sahipliği yapmaktadır.
 • Yeşil alanların periyodik olarak ilaçlanması haşerelerin üremesine fırsat tanımayacaktır.
 • Çünkü dış ortamlarda oluşan haşereler yaşam alanlarımızın odak noktası olan evlerimize kolayca geçiş sağlamaktadır.

Bahçelievler Belediyesi böcek ilaçlama, ev dahil olmak üzere kapalı ve açık tüm bölgelere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Böcek ilaçlama Belediyesi Bahçelievler, tüm zararlı fare ve haşere türlerine karşı ilaçlama uygulamalarını başarı ile gerçekleştirmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı servislerimiz güvenli hizmetin daimi adresidir.

Haşerelerin Neden Olduğu Hastalıklar

Haşerelerin neden olduğu bazı hastalıklar vardır. Birçok vatandaşımızı geceleri aktif hale geçen haşerelerin istilasına uğradığını fark etmeden bu hastalıklara yakalanmaktadır. Düzenli periyotlar ile yapılan böcek ilaçlama operasyonları ile kontrol altına alınabilecek hastalıkları şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Veba
 • Humma
 • Sıtma
 • Verem
 • Tifüs
 • Gıda zehirlenmeleri
 • Cilt rahatsızlıkları
 • Alerjik hastalıklar

Haşerelerin zararları en çok insanların sağlığına zarar vermektedir. Mikrop ve virüs taşıyıcı haşerelerden kurtulmak sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için yapılacak en etkili çözüm yolu, haşere görülen tüm alanların profesyonel yöntemlerle ilaçlanarak dezenfekte edilmesidir. Aynı zamandan böcek ve fare türleri tarla, bahçe, sera gibi alanlara ekili mahsullerde büyük zarar verirler. Yeşil alanlarda oldukça fazla üreyen haşere türlerine karşı Bahçelievler Belediyesi böcek ilaçlama, koruma sağlayarak ilaçlama hizmeti vermektedir. Böylece yeşil alanlar ve ekili mahsuller zarar görmeden haşereler etkisiz hale dönüştürülür.

Servislerimize 7 gün 24 saat ulaşarak ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gün boyu hizmet sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kocasinan Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir